Запускають новий музичний канал

22.10.2018 06:00 36
Запускають новий музичний канал Фото № 0

Музичний канал з унікальним наповненням стане новим продуктом найбільш масштабного на теренах Східної Європи  відеосервісу MEGOGO.

Продюсуватиме канал соліст гурту О.Torvald Женя Галич. 

«Перший етап формування каналу — сучасна альтернативна українська музика та програми власного виробництва. Ніякої попси і кон’юнктури. Від районного хіп-хопу до нічних рейвів, від нав’язливих хіпстерів до важких металістів. Без лайна!»

- розповів Галич.

Новий музканал обіцяють зробити безкоштовним, а його контент будуть розповсюджувати на платформі MEGOGO, по соціальних мережах, на YouTube. Пізніше трансляції каналу зможуть побачити користувачі кабельних мереж інших операторів телекомунікацій.

Вже відомі назви деяких шоу-проектів. Наприклад, у програмі «Поясни за пост» зірки, яких запросять до студії, мають виправдовуватися щодо окремо взятих публікацій у соцмережах, при цьому несвіжих й іноді хибних.

Творці музканалу розраховують, що новий телепродукт приверне увагу молоді. Вони також кажуть, начебто конкуренції не бояться, бо до ефіру зберуть та включать усе, що в Мережі шукає кожна прогресивна людина.

Сам Женя Галич пообіцяв, у кадрі з’являтиметься «дозовано», адже за лаштунками для продюсера вкрай багато справ.

 

Источник: slukh.media
Подписаться Поделиться Обсудить
Материалы по теме
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *