Українські майстри створили будинок, для якого не потрібні газ і вода

30.10.2017 11:54 1113

Будинок на 100% забезпечений всіма інженерними системами, необхідними для життя. Електрику в ньому виробляють сонячні панелі на даху, а вода в будинку постійно фільтрується і використовується повторно.

У PassivDom тонкі стіни, які зроблені з суперсучасних будівельних матеріалів: скловолокна, графіту, поліуретану. Такі стіни не можуть заіржавіти або згнити, вони не виділяють шкідливих речовин. Все це дозволяє економити на комунальних витратах, а також не забруднювати навколишнє середовище.

Нові будинки друкуються за допомогою 3D-принтера і складаються зі збірних панелей, тому будівля може поставлятися в різних конфігураціях: додаткові кімнати просто прилаштовуються до базового модулю, як у конструкторі Lego.

Мало того, будівлю завжди можна розібрати і перевезти з одного місця в інше за лічені години.

Мінімальний термін служби котеджу - 20 років. Фірма дає п'ятирічну гарантію на всі його складові, включаючи меблі та техніку. Центральний модуль PassivDom (36 квадратних метрів) коштує від 29 900 до 59 900 доларів, в залежності від комплектації.

При цьому будинок поставляється повністю укомплектованим і готовим до проживання: з меблями, предметами побуту, подушками і навіть келихами для вина.

Подписаться Поделиться Обсудить
Материалы по теме
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *