«У мене є чоловік, наречений і два бойфренди»: розповідь велелюбної британки шокувала телеглядачів

12.05.2018 10:54 115

Жителька англійського міста Манчестер Мері Кремптон розповіла в ефірі ранкового телешоу каналу ITV про те, як поєднує в своєму особистому житті контакти з чотирма чоловіками - чоловіком, нареченим і двома бойфрендами.

Її велелюбнысть привела в жах як ведучих, так і телеглядачів, повідомляє таблоїд Mirror.

За словами Кремптон, вона нічого не знала про поліаморію, поки не побачила в громадському закладі жінку, оточену численними партнерами. Цей випадок змусив її замислитися про подібну концепцію побудови власного особистого життя.

Вона заявила:

«Думаю, я виявила, що була одна з тих, хто по-справжньому закохався більш ніж в одну людину одночасно. Вважаю, у багатьох був такий досвід».

 

Свої романтичні відчуття Кремптон порівнює з батьківською любов'ю до декількох дітей, яка поділяється на всіх порівну. Такі відносини вона називає нормальними: на її думку, у неї все, як у всіх, але тільки не з однією людиною. При цьому жінка готова до того, що у всіх чотирьох чоловіків будуть інші «дружини», окрім неї.

Ведучі шоу This Morning Філліп Шофілд (Phillip Schofield) і Холлі Віллоубі (Holly Willoughby) були здивовані подібною сміливістю. Віллоубі припустила, що закоханість Кремптон ґрунтується на сексі, проте жінка оголосила себе «старомодною»: на її думку, інтим з чотирма чоловіками, яких ти знаєш, набагато краще випадкових зв'язків.

 

Користувачі соцмереж жваво відреагували на розповідь Кремптон. На думку більшості коментаторів, заяви про життя з декількома «чоловіками» несумісні з заявами про уявну цнотливість. Одна з телеглядачок в своєму Твіттері іронізувала:

«Я досить старомодна, запитайте моїх чоловіка, нареченого і двох бойфрендів».

«У мене чоловік, наречений і пара хлопців, - а потім продовжує словами про старомодності».

Подписаться Поделиться Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *