Спідня білизна від Ріанни «зносить дах» чоловікам: опубліковані фото колекції! (18+)

14.05.2018 15:52 154
Спідня білизна від Ріанни «зносить дах» чоловікам: опубліковані фото колекції! (18+) Фото № 0

11 травня у продаж надійшла колекція нижньої білизни, яку Ріанна створила для марки Savage. Протягом останніх декількох тижнів співачка підігрівала інтерес до запуску - майже кожен її образ під час відкритих заходів включав провокаційну модель з нової лінії.

 

Колекція білизни Savage x Fenty, яку шанувальники Ріанни чекали з березня, нарешті надійшла у продаж. Днями запрацював сайт Savagex.com, на якому можна замовити бюстгальтери, боді і комбінації, придумані співачкою. Про те, як виглядають деякі моделі, було відомо заздалегідь.

 

Приблизно тиждень тому в мікроблозі знаменитості почали з'являтися фотографії, на яких вона позує в спортивних і мереживних бюстгальтерах Savage x Fenty.

 

Кожен образ був продуманий до дрібниць - білизна співачки відмінно доповнювала сучасні комплекти одягу і виглядала гранично сексуально. Як виявилося, це було далеко не все!

В асортименті є і комплекти для власниць струнких фігур, і речі, явно задумані для дівчат плюс-сайз. Що цікаво, для модниць з формами Ріанна придумала вкрай сміливу і провокаційну білизну - прозору, декоровану хутром і мереживом.

Подписаться Поделиться Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *