Рятувальники закликають до добрих справ та спокушають

22.10.2018 08:30 49
Рятувальники закликають до добрих справ та спокушають Фото № 0

Флешмоб на підтримку безпритульних тварин поширюють рятувальники України. На Закарпатті працівники ГУ ДСНС взяли участь у зворушливій фотосесії з братами нашими меншими, тим самим перейнявши естафету милосердя в колег із Дніпропетровщини.

Спільно з притулком для тварин «Барбос» рятувальники кожного тижня будуть розповідати історії про чотирилапих вихованців закладу та звертатися до населення з проханням надати притулок тварини у домівці.

"Всі вони стерилізовані, щеплені та здорові. Можливо, вони і не мають батьків-чемпіонів та власних виставкових медалей, однак їх щирому серцю та відданості можуть позаздрити і породисті собаки та коти! Подаруйте щастя їм та собі, прихистіть тварину з "Барбосу",

- закликали рятувальники.

Цікавий факт по темі: нещодавно в Австралії вогнеборці роздяглися для фото в благодійному календарі на 2019 рік. «Гарячі» чоловіки позували разом із тваринами австралійського зоопарку, а також врятованими котами, собаками, конями тощо.

 В такий пікантний спосіб вирішено збирати кошти постраждалим від посухи. А для аналогічного календаря на 2017-й пожежні Австралії теж демонстрували свої напівоголені тіла заради збору грошей для Королівської спілки з попередження жорстокого поводження з тваринами.

Источник: unn.com.ua
Подписаться Поделиться Обсудить
Материалы по теме
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *