Мати трьох дітей через депресію стала секс-наркоманкою: «П'ять разів на день було замало»

04.05.2018 14:56 27520

37-річна жінка каже, що невпинна потреба в сексі мало не зруйнувала її життя!

Мати трьох дітей британка Ребекка Баркер відчувала себе «відлюдником» і цуралася людей через свою невгамовну потребу в сексі. Жінка каже:

«П'ять разів на день було недостатньо!».

Її цивільний чоловік спочатку «насолоджувався увагою», але незабаром не зміг витримати її постійного прагнення до близькості.

Ребекка розповідає:

«Це буквально було першим, про що я думала, прокидаючись вранці, я не могла від цього позбутися. Мені здавалося, що все навколо мені нагадує саме про це. Я думаю, що це було пов'язано з моєю депресією і нестачею серотоніну. Начебто все моє тіло жадало лише цього. Секс на мить надавав мені сил, але через п'ять хвилин мені знову починало хотітися. Я стала самітницею. Я сиділа вдома, тому що мені було соромно, що це все, про що я думаю».

Ребекка вважала, що її постійне бажання пов'язане з депресією. Цей діагноз їй був поставлений в 2012 році після народження її третьої дитини. Після того, як в 2014 році їй стало гірше і розвинулася сексуальна залежність, вона змінила роботу, розлучилася з цивільним чоловіком і переїхала жити до Франції.

Вона зізнається:

«Я змінила своє життя, щоб побороти свою депресію і залежність, і мені це допомогло».

Хоча, боротьба з такою проблемою не обмежилася лише стараннями Ребекки. Жінці допомагали косультації з психологом і сексологом. Її історією зацікавилася благодійна компанія Relate, яка закликає до отримання додаткової допомоги в спеціалістів для сексуальних наркоманів.

Источник: ВВС
Подписаться Поделиться Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *