Мати двох дітей застрягла у дитячій гойдалці: довелося викликати службу порятунку (відео)

01.06.2018 23:49 112

Жителька британського міста Саутгемптон Меган Кенвей-Хед під час прогулянки з дітьми застрягла на гойдалці, повідомило видання Daily Mail. Та так, що довелося викликати рятувальників.

Її чоловік Джоржано Сандерс не зміг допомогти вибратися з пастки і почав висміювати і дражнити дружину разом з дітьми, попутно знімаючи те, що відбувається на відео. Всього 23-річна Кенвей-Хед провела в «ув'язненні» близько години, поки рятувальники їхали на виклик.

Свій вчинок жінка пояснила:

«Ми насолоджувалися вихідними, і я вирішила відвести дітей в парк. Коли ми прийшли, хлопці не виглядали особливо зацікавленими. Я вирішила підбадьорити їх і залізла на гойдалку. Вони розвеселилися, сіли в сусідні гойдалки, і ми почали кататися».

За її словами, вона робила так неодноразово.

Однак на цей раз Кенвей-Хед застрягла настільки, що не допомогло навіть перевертання її догори ногами. Прибулі на місце рятувальники пожартували, що одну з ніг потрібно ампутувати, чим трохи налякали британку. У підсумку вони поставили їй під ноги підставку, і вона змогла самостійно вилізти з гойдалок, відбувшись лише парою синців.

Подписаться Поделиться Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *