Як зберегти речі: фатальні помилки під час прання

17.10.2017 10:33 523

Ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися з цими 12 правилами, яких необхідно дотримуватися під час прання.

Ваша пральна машинка потребує чищення!

Це потрібно не тільки для того, щоб продовжити їй життя, але і для того, щоб уникнути неприємного запаху і розмноженню безлічі бактерій! Завжди після її роботи залишайте дверцята відкритими, а ємність, куди ви зазвичай засинаєте порошок, потрібно обов'язково мити. Звичайно, зараз у багатьох машинках встановлена ​​спеціальна функція для очищення барабана, але якщо вам не пощастило стати власницею такої опції, то вам випала доля очищати його вручну. Але, на щастя, існує одна маленька хитрість, яка допоможе залишатися вашій помічниці справною довгий час: намагайтеся хоча б раз на рік запускати машинку абсолютно порожньому, обов'язково на режимі з найгарячішою температурою води, додавши при цьому в відсік для порошку приблизно половину літра звичайного оцту.

Не потрібно завантажувати машинку величезною кількістю речей

Звичайно, при придбанні машинки ви намагаєтеся купити таку, щоб можна було відразу випрати 5 кг ваших речей за раз. Але побережіть її хоча б перший час, тому що барабан може просто не витримати такого навантаження, не дивлячись на те, щоб там не писали про її комплектацію. Та й до того ж речі не випрати з належною якістю, як би вам того не хотілося.

Перестаньте додавати кондиціонер при пранні рушників! Він просто не потрібен!

Прання лайфхаки1

Додаючи кондиціонер при пранні рушників, вони втрачають свою здатність вбирати вологу належним чином. І, як ви розумієте, це не зовсім добре для рушників.

Привчіть себе прати шкарпетки окремо від інших речей

Придбайте собі спеціальну сіточку, яка дозволить уникнути втрати шкарпеток. Це просто лайфхак, спробуйте і ви станете робити тільки так!

Подушки і ковдри потрібно прати по два рази

Після прання з порошком, «виженете» постільну білизну повторно просто у звичайній воді. Це допоможе позбутися від нав'язливого запаху порошку і зайвий раз вимити порошок, який може викликати свербіж і алергію.

Купальники прати тільки вручну!

Прання лайфхаки2

Еластан, з якого роблять купальники, і всі інші схожі за складом тканини мають властивість розтягуватися після прання в пральній машині. Рекомендується прати подібні речі вручну і обов'язково в прохолодній воді.

Забудьте про хлорку!

Зараз на полицях магазинів стільки усіляких порошків і засобів для виведення плям на будь-який гаманець. Сучасна хімія дозволяє видалити абсолютно будь-яку пляму. Залиште хлорку на найважчий випадок, якщо вже жодний засіб не впорався з проблемою.

Перед пранням обов'язково розстібайте кнопки і ґудзики

Прання лайфхаки3

Якщо ви, звичайно, не хочете їх пришивати знову, адже в процесі машинного прання вони можуть з легкістю відірватися!

Всі блискавки на одязі повинні бути застебнуті

По-перше, замки можуть з легкістю пошкодити інші речі, а по-друге прання з розкритими замками сприяє тому, що блискавки псуються і замки при застібанні починають розходитися!

Больше порошку не означає краще!

Не потрібно сипати надто багато порошку, інакше ви прирікаєте себе на зайву витрату води, тому що засоби для чищення не виполоскати повністю, а на одязі залишаться розводи, і вам доведеться прати все повторно ...

Не тріть речі з особливою ретельністю

Ви просто ризикуєте пошкодити тканину і зіпсувати річ остаточно. В крайньому випадку, коли використовуєте засіб для виведення плям, легенько потріть пляму серветкою, не більше!

Не лінуйтеся сортувати білизну!

І це стосується не тільки сортування білизни за кольором. Звертайте увагу на тканини! Це повинна знати і запам'ятати кожна господиня!

Знаючи ці 12 правил ви не тільки збережете свою пральну машинку і улюблені речі, але і побережете нерви і заощадите чимало грошей! Поділіться цими порадами зі своїми друзями і знайомими і пишіть в коментарі свої лайфхаки, що стосуються прання! 

За матеріалами Вести-ua, lalalady, AdMe.ru

Подписаться Поделиться Обсудить
Материалы по теме
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *