Екс-соратниця Дональда Трампа розповіла як Меланія Трамп "карає" свого чоловіка

14.08.2018 05:45 1644

Колишня соратниця президента США Дональда Трампа, реаліті-зірка Омароса Ньюман-Маніголт після свого звільнення з Білого дому має намір розкрити людям чимало секретів свого колишнього боса.

Жіночка готується випустити книгу спогадів. У ній, зокрема, Омароса вирішила пролити світло на стосунки американського керманича з його першою леді.

b7e47eb-trump450-1

На її думку, розумниця Меланія знайшла власний спосіб карати свого чоловіка і виставляти його дурнем перед усім світом. Вона робить йому капості за допомогою своїх вбрань.

Узяти хоча б куртку з написом "Насправді мені байдуже. А вам?", у якій дружина президента вирушила за зустріч із дітьми нелегальних мігрантів, яких розлучили з батьками. То був зовсім не випадковий "ляп", упевнена Ньюман-Маніголт.

Screenshot_5

"На мою думку, Меланію того дня у червні змусили поїхати на кордон, фактично для того, щоби вона виправила халепу, яку наробив її чоловік. Вона надягла ту куртку, щоби дошкулити Трампу, щоби створити скандал, із яким йому доведеться розбиратися, щоби продовжити розмову про байдужість адміністрації (країни), занапастити всю цю поїздку, зробити так, щоби її більше про таке не просили"

- запевнила Омароса.

449f675-omarosa450

"Річ не в тім, що Меланія не співчуває дітям мігрантів, я впевнена, що співчуває. Але вона радо, злостиво занапастила вказівку свого чоловіка, щоби він виглядав дурнем"

- пояснила вона.

На думку Ньюман-Маніголт, колишня модель, а нині перша леді чудово розуміється на моді та стилі. Вона не може не усвідомлювати, що кожна деталь вбрання, в якому вона з'являється на публіці, ретельно аналізуватиметься. І все, що вона робить, Меланія робить навмисне.

Так саме для того, щоби потроллити Дональда, вважає, Омароса, його дружина прийшла на президентські дебати у рожевій блузі від Gucci з бантом, який багато кому нагадав жіночий статевий орган. Адже незадовго до того був оприлюднений скандальний аудіозапис, на якому Трамп каже, щоби любить "хапати за поцьки" красивих жінок.

b7f268a-trump450-3

"...Я впевнена, Меланія використовує стиль для того, щоби карати свого чоловіка"

- підсумувала екс-соратниця Трампа.

Источник: tabloid.pravda.com.ua
Подписаться Поделиться Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *