Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок!

15.11.2017 07:50 366
Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок! Фото № 0 Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок! Фото № 1 Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок! Фото № 2 Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок! Фото № 3 Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок! Фото № 4 Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок! Фото № 5 Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок! Фото № 6 Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок! Фото № 7 Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок! Фото № 8 Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок! Фото № 9 Економний і смачний новорічний тренд – прикрашаємо ананаси замість ялинок! Фото № 10

Ні, це не святкові поробки, прикласи чи дизайнерські рішення, як прикрасити дім і ялинку. Хоча, прикрашати таки є що! Але не ялинку, а ананас!

Цей соковий тропічний фрукт став головною прикрасою дому у прийдешні свята.

 

В соцмережі люди навипередки публікують все нові і нові фото з прикрашеними ананасами і вони дійно мають дуже симпатичний і незвичний вигляд.

 

Хто став «першопрохідцем» тренду досі невідомо, але користувачі Мережі припускають, що це цілком може бути якийсь експериментатор, якому набридли однотипні ялинки, або ж мешканець затісної квартири.

 

До всього, не варто забувати про збереження хвойних лісів завдяки таким трендам!

Подписаться Поделиться Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *