Дивні традиції: у день народження хлопчика закидали яйцями і розмазали об нього торт (відео)

18.05.2018 14:55 73

Кадри цього відео викликають непідробну жалість і здивування.

Маленький хлопчик, який святкує своє триріччя, робив спроби порізати торт, але дорослі закидають його сирими яйцями!

Відео, яке було знято в Індонезії, піддалося осуду в соціальних мережах після того, як воно було опубліковано минулого тижня. У кадрі дитина у віці близько трьох років схвильовано чекає, щоб порізати свій торт, але йому не дають цього зробити, а замість цього члени сім'ї обливають хлопчика яйцями і розмазують по ньому залишки ласощів!

Навіщо вони це роблять?! В індонезійській культурі дні народження традиційно відзначаються використовуючи принизливі витівки. Цей звичай може включати розмазування торта по обличчю іменинника, штовхання його в брудну воду, а також закидання яйцями, обсипання борошном і гнилою їжею - іноді до такої міри, поки діти не заплачуть. Ця практика вважається формою особливої ​​прихильності і способом забезпечення щастя для дитини в наступному році.

Однак крихітна дитина в відео явно засмучена. Замість веселощів і смачних ласощів, він сидить, опустивши голову, облитий яйцями... Багато користувачів соціальних мереж засудили батьків дитини і вважають, що жорстокий жарт матиме наслідки і позначиться на психіці хлопчика.

Источник: Тhe Sun
Подписаться Поделиться Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *